WAGI SKLEPOWE (ELEKTRONICZNE)

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA FAWAG WS-1

Wagi sklepowe FAWAG WS-1 to nowoczesne elektroniczne i uniwersalne wagi kontrolne, dedykowane do placówek handlowych, przemysłowych, magazynów, gastronomii, na giełdy oraz targowiska. Wyposażone są w dużą szalkę ze stali nierdzewnej, która pozwala na łatwe ważenie towarów o nietypowych lub dużych rozmiarach. Niska platforma zapewnia swobodną pracę przy stanowisku. Standardowe interfejsy RS-232 i USB pozwalają na swobodną komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub urządzeniem mobilnym.

Najważniejsze cechy produktu

 • bardzo duża szalka ze stali nierdzewnej;
 • niska platforma wagi (wys. 83 mm);
 • dwa wysoko kontrastowe wyświetlacze LED i graficzny LCD;
 • interfejsy RS-232 i USB zapewnia współpracę z kasami fiskalnymi, komputerem;
 • tara i blokada tary;
 • automatyczne zerowanie pustej szalki;
 • funkcja liczenia sztuk;
 • funkcja limitów wagowych;
 • zasilanie sieciowe, opcjonalnie akumulatorowe.

Zakres ważenia: 1,5/3 kg, 3/6 kg, 6/15 kg

Waga elektroniczna FAWAG WS-1

Cena netto: 1099,00 zł/ Cena brutto: 1351,77 zł

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA FAWAG DS-2

Wagi sklepowe elektroniczne FAWAG DS-2 to proste, praktyczne i samodzielne wagi kontrolne. Dedykowane do różnej wielkości placówek handlowych, przemysłowych, magazynów, gastronomii, na giełdy oraz targowiska. Niewielkie rozmiary zapewniają swobodną pracę przy stanowisku. Interfejsy RS-232 i USB pozwalają na komunikację z kasą fiskalną lub komputerem.

Najważniejsze cechy produktu

 • niewielkie rozmiary wagi – szalka 288 x 208 mm;
 • niska platforma wagi (wys. 67 mm + 5 mm wysokości – regulacja nóżek);
 • wysoko kontrastowy wyświetlacz LED;
 • możliwość pracy jako samodzielna waga;
 • waga dwudziałkowa;
 • interfejsy RS-232 i USB zapewniają współpracę z kasą fiskalną lub komputerem;
 • tara i blokada tary;
 • automatyczne zerowanie pustej szalki;
 • funkcja liczenia sztuk;
 • funkcja limitów wagowych;
 • zasilanie z interfejsu USB typ A.

Zakres ważenia: 6/15 kg, opcjonalnie 1,5/3 kg, 3/6 kg.

wagi sklepowe fawag ds2
Waga elektroniczna FAWAG DS-2

Cena netto: 899,00 zł/ Cena brutto: 1105,77 zł

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA FAWAG DS-1

Najważniejsze cechy produktu

Dostępne kolory w standardzie: biały
Opcjonalnie kolory: grafitowy / limonkowa zieleń / słoneczny żółty / ognista czerwień / błękit oceanu / elegancki fiolet

Wymiary wagi zintegrowanej: 288 x 67 x 208 mm (+5 mm wysokości – regulacja nóżek)

Szalka ze stali nierdzewnej to akcesorium, które umożliwia sprzedaż towarów ważonych z wykorzystaniem klawiatury i wyświetlacza kasy.

Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Zakres ważenia: 15 kg

 

Najważniejsze funkcje produktu

W sytuacji, gdy cechy legalizacyjne lub zabezpieczające zostały naruszone urządzenie musi być poddane legalizacji ponownej przed przystąpieniem do dalszego użytkowania. Przypominamy, że obowiązek poddawania wagi okresowej legalizacji, jak również utrzymywania cech legalizacyjnych w należytym stanie spoczywa na użytkowniku.

Każda zalegalizowana waga musi mieć naniesione na tabliczkę znamionową następujące informacje:

 • model urządzenia i nr seryjny,
 • nr dopuszczenia (nr zatwierdzenia typu),
 • parametry metrologiczne (obciążenie, działka, wartość tary, itp.),
 • znak CE wraz z literą M,
 • numer jednostki notyfikowanej,
 • obok znaku CE i litery M ostatnie dwie cyfry roku przeprowadzonej oceny zgodności,
 • temperaturę pracy jeżeli będzie inna niż od -10ºC do 40ºC,
 • symbol klasy (np. III),
 • informacje na temat producenta.

Waga przeznaczona do integracji z kasami POSNET: REVO EJ/ONLINE, NEO XL/ONLINE, ERGO EJ/ONLINE, BINGO MAX ONLINE.

Waga FAWAG DS-1

Cena netto: 599,00 zł/ Cena brutto: 736,77

Waga pomostowa FAWAG WIN ECO

Wagi pomostowe FAWAG z serii WIN to solidne, proste w obsłudze wagi uniwersalne o nośności od 15 kg do 150 kg, stosowane w zakładach przemysłowych, hurtowniach, magazynach i sklepach. Wagi w wersji ECO posiadają konstrukcję ze stali malowanej z nierdzewną blachą pomostu, norma szczelności IP-65. Wyposażone w miernik odczytowy ZOT-8 w obudowie z tworzywa. Przeznaczone do pracy w warunkach suchych, nie powodujących niszczenia pomostu, np. w magazynach.

Najważniejsze cechy produktu:

 • konstrukcja wagi ze stali malowanej z nierdzewną blachą pomostu;
 • miernik klasy przemysłowej ZOT-8 w obudowie z tworzywa wyposażony w wyświetlacz masy LED;
 • miernik na 3 m przewodzie, przy pomoście lub na kolumnie (opcja);
 • interfejs RS-232 i USB umożliwiają współpracę z kasami fiskalnymi lub komputerem;
 • funkcja liczenia sztuk;
 • zasilanie sieciowe, bateryjne lub akumulatorowe.

Zakres ważenia: wagi dwudziałkowe – 6/15 kg, 15/30 kg, 30/60 kg lub 60/150 kg.

Dostępne opcje:

 • WIN-15/1 ECO – nośność 15 kg
 • WIN-30/1 ECO – nośność 30 kg
 • WIN-60/1 ECO – nośność 60 kg
 • WIN-150/1 ECO – nośność 150 kg
Waga pomostowa FAWAG WIN ECO

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA PROSTA CAS z serii SW-II

Wszystkie modele wagi SW-II dostępne w 3 zakresach ważenia (3, 15 i 30kg) są dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów, nawet o małej masie. Dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej, zależnie od obciążenia szalki – wagi do 3kg mogą być stosowane w aptekach, w zakresie do 1,5kg działka wynosi 0,5g.

Wagi posiadają szalkę ze stali nierdzewnej oraz plastikową osłonkę, która chroni wagę przed zabrudzeniem lub zalaniem.

Nowością jest wersja wag z interfejsem USB (sterownik do pobrania w zakładce “PLIKI DO POBRANIA”). Dostępne są takze wersrsje: z interfejsem RS232 oraz bez interfejsu.

Dzięki możliwości zasilania z baterii albo z akumulatora (opcja), wagi SW-II mogą pracować nawet do 1000h, krzystając z własnego źródła zasilania. Funkcja automatycznego wyłączania urządzenia pozwala na znaczne wydłużenie czasu pracy na bateriach. Standardowo wagi wyposażone są w zasilacz sieciowy (6V/500mA), oraz komplet 3 baterii R-20.

Wszystkie wersje wagi posiadają funkcję liczenia sztuk oraz limitów wagowych i ilościowych, co czyni z niej produkt chętnie wykorzystywany nie tylko w sklepach, na targowiskach, czy w lokalach gastronomicznych, ale także w magazynach oraz w przemyśle.

wagi sklepowe cas sw II

Cena netto: 790,00 zł/ Cena brutto: 971,70

Waga SW-II – SR03, SR15, SR30

Cena netto: 840,00 zł/ Cena brutto: 1033,20

Waga SW-II – CR03, CR15, CR30 z RS lub USB

Waga elektroniczna prosta CAS z serii PW-II

Wagi z serii PW-II to nowy model małej, lekkiej i łatwej w użyciu wagi kontrolnej. 
Duży wyświetlacz zapewnia łatwy odczyt masy ważonego towaru. Dzięki zasilaniu bateryjnemu waga może pracować w dowolnym miejscu.

Funkcjonalność oraz fakt wykonania szalki oraz górnej części obudowy wagi ze stali nierdzewnej sprawiają, że waga PW-II znajduje szerokie zastosowanie jako waga kontrolna w  handlu, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarce magazynowej.

Parametry wagi PW-II 02 pozwalają na wykorzystywanie jej jako wagi aptecznej.

Wszystkie modele wag z serii PW-II są dwudziałkowe. Dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej,  zależnej od obciążenia szalki, waga zapewnia większą dokładność ważenia towarów o małej masie.

Zastosowanie technologii One Chip Module zapewnia długi czas pracy wagi przy zasilaniu bateryjnym, o wysokiej dokładności i niezawodności.

Cena netto: 990,00 zł/ Cena brutto: 1217,70

Waga PW-II – 2kg, 5kg, 10kg

Waga kalkulacyjna CAS ER JUNIOR B RS

Wagi sklepowe elektroniczne kalkulacyjne ER JUNIOR znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja.

Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator, po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania.

Waga dwudziałowa. Podwójny wyświetlacz LCD dla sprzedawcy i dla klienta ułatwia korzystanie z wagi. Klawiatura membranowa. Szalka plastikowo-stalowa. Korpus szalki wykonany jest z tworzywa odpornego na warunki eksploatacji. 

Wszystkie wagi ER Junior wyposażone są w port RS 232, umożliwiający współpracę z kasą fiskalną lub komputerem (protokół AP-1).

Typowe zastosowanie:
Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej, a atkże przy kontroli dostaw towarów ważonych. 

wagi sklepowe cas er junior

Cena netto: 990,00 zł/ Cena brutto: 1217,70

Waga CAS ER JUNIOR 15B RS oraz 30B RS

Waga kalkulacyjna CAS ER JUNIOR P RS

Wagi sklepowe kalkulacyjne ER JUNIOR znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja.

Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator, po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania.

Waga dwudziałowa. Podwójny wyświetlacz LCD dla sprzedawcy i dla klienta ułatwia korzystanie z wagi. Klawiatura membranowa. Szalka plastikowo-stalowa. Korpus szalki wykonany jest z tworzywa odpornego na warunki eksploatacji. 

Wszystkie wagi ER Junior wyposażone są w port RS 232, umożliwiający współpracę z kasą fiskalną lub komputerem (protokół AP-1).

Typowe zastosowanie:
Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej, a atkże przy kontroli dostaw towarów ważonych. 

Cena netto: 1100,00 zł/ Cena brutto: 1353,00

WAGA SKLEPOWA KALKULACYJNA CAS PR-II B

Wagi sklepowe PR-II (w wersji B – płaska i w wersji P – wyświetlacze na słupku)  dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów. Dla towarów o masie do 6kg wynik ważenia wyświetlany jest z działką 2g, a pomiędzy 6 a 15kg – z działką 5g.

Wagi wyróżniają się różnorodnością źródeł zasilania. Wyposażone są w zasilacz, akumulator wraz z układem ładowania i dodatkowo gniazdo na baterie. Dzięki różnorodnym źródłom zasilania wagi PR-II mogą pracować w każdych warunkach. Czas pracy na bateriach i akumulatorze wynosi nawet do 1000h, co czyni z nich unikatowy produkt w bogatej ofercie wag.

Wagi posiadają szalkę ze stali nierdzewnej, z naklejką ochronną z PCW, przystosowaną do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Podstawowe modele wag PR-II przeznaczone są do samodzielnej pracy, bez podłączania do innych urządzeń, co czyni z nich produkt chętnie wykorzystywany na targowiskach oraz w sprzedaży obwoźnej.

Wyróżnia je “bogate wnętrze” – mogą być wyposażone w port komunikacyjny RS232, który pozwala na ich podłączenie do komputera, kasy fiskalnej, co umożliwia przesyłanie danych o wyniku ważenia. Z kolei złącze USB  nie tylko ułatwia przesyłanie danych, ale umożliwia zasilanie wagi, a nawet ładowanie wbudowanego akumulatora.

Cena netto: 890,00 zł/ Cena brutto: 1094,70

Waga PR-II -15B

Cena netto: 950,00 zł/ Cena brutto: 1168,50

Waga PR-II – 15B RS lub USB

Waga sklepowa kalkulacyjna CAS PR-II P

Wagi sklepowe PR-II (w wersji B – płaska i w wersji P – wyświetlacze na słupku)  dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów. Dla towarów o masie do 6kg wynik ważenia wyświetlany jest z działką 2g, a pomiędzy 6 a 15kg – z działką 5g.

Wagi wyróżniają się różnorodnością źródeł zasilania. Wyposażone są w zasilacz, akumulator wraz z układem ładowania i dodatkowo gniazdo na baterie. Dzięki różnorodnym źródłom zasilania wagi PR-II mogą pracować w każdych warunkach. Czas pracy na bateriach i akumulatorze wynosi nawet do 1000h, co czyni z nich unikatowy produkt w bogatej ofercie wag.

Wagi posiadają szalkę ze stali nierdzewnej, z naklejką ochronną z PCW, przystosowaną do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Podstawowe modele wag PR-II przeznaczone są do samodzielnej pracy, bez podłączania do innych urządzeń, co czyni z nich produkt chętnie wykorzystywany na targowiskach oraz w sprzedaży obwoźnej.

Wyróżnia je “bogate wnętrze” – mogą być wyposażone w port komunikacyjny RS232, który pozwala na ich podłączenie do komputera, kasy fiskalnej, co umożliwia przesyłanie danych o wyniku ważenia. Z kolei złącze USB  nie tylko ułatwia przesyłanie danych, ale umożliwia zasilanie wagi, a nawet ładowanie wbudowanego akumulatora.

Waga elektroniczna firmy CAS PR II P

Cena netto: 990,00 zł/ Cena brutto: 1217,70

Waga PR-II -15P

Cena netto: 1050,00 zł/ Cena brutto: 1291,50

Waga PR-II – 15P RS lub USB

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA DIBAL PS-50

Wagi sklepowe DIBAL PS-50 to prosta waga kontrolna wskazująca masę produktu umieszczonego na szalce. Znajduje szerokie zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości oraz w sprzedaży bazarowej. Świetnie sprawdza się także w zakładach produkcyjnych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD: jeden od strony obsługi, drugi od strony klienta.

Zalety użytkowe wagi:

 • niewielkie rozmiary
 • lekka, ergonomiczna konstrukcja
 • stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy
 • łatwość utrzymania w czystości – plastikowa nakładka na wagę
 • wbudowany akumulator zapewniający do 100 godzin pracy bez zasilania sieciowego
Waga sklepowa DIBAL PS-50

Cena netto: 770,00 zł/ Cena brutto: 947,10

Zakres ważenia: 3/6kg, 6/15kg lub 15/25 kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA PRIS EW-200

Wagi sklepowe PRIS EW-200 to niewielkich rozmiarów wagi kontrolne wskazujące masę produktu znajdującego się na szalce. Są wyposażone w dwa podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w obudowie wagi: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Świetnie sprawdzą się w placówkach handlowych różnej wielkości oraz w gastronomii.  Wagi występują tylko w wersji z zakresem ważenia 6/15 kg.

Zalety użytkowe wagi:

 • lekka, ergonomiczna konstrukcja
 • wbudowany akumulator 
 • stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy
Waga PRIS EW-200

Cena netto: 740,00 zł/ Cena brutto: 910,20

Zakres ważenia: 6/15kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA KONTROLNA PRIS EW-200 RS

Wagi sklepowe elektroniczne PRIS EW-200 RS to niewielkich rozmiarów wagi kontrolne wskazujące masę produktu znajdującego się na szalce. Są wyposażone w dwa podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w obudowie wagi: jeden od strony obsługi i drugi od strony klienta. Świetnie sprawdzą się w placówkach handlowych różnej wielkości oraz w gastronomii. Dodany interfejs komunikacyjny RS232 z zaimplementowanym protokołem komunikacyjnym AP-1 umożliwia współpracę wagi z większością kas fiskalnych i POS-ów dostępnych na polskim rynku.

Zalety użytkowe wagi:

 • lekka, ergonomiczna konstrukcja
 • wbudowany akumulator 
 • stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy
Waga PRIS EW-200 RS

Cena netto: 840,00 zł/ Cena brutto: 1033,20

Zakres ważenia:  6/15kg lub 15/30 kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA DIBAL G-305

Wagi sklepowe elektroniczne DIBAL G-305 to wagi kontrolne wskazujące masę produktu znajdującego się na szalce. Są wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Jeden od strony obsługi umieszczony jest w obudowie wagi. Drugi od strony klienta może być umieszczony w obudowie wagi lub po zamontowaniu dołączonej do każdego urządzenia wieży na wysięgniku.Waga świetnie sprawdza się w placówkach handlowych różnej wielkości oraz w gastronomii. Dodany interfejs komunikacyjny RS232 z zaimplementowanym protokołem komunikacyjnym AP-1 umożliwia współpracę wagi z większością kas fiskalnych i POS-ów dostępnych na polskim rynku.

Zalety użytkowe wagi:

 • ergonomiczna obudowa w kolorze czarnym
 • możliwość montażu opcjonalnego wysięgnika
 • stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy
 • wbudowany akumulator
wagi sklepowe dibal g-305
Waga DIBAL G-305

Cena netto: 1150,00 zł/ Cena brutto: 1414,50

Zakres ważenia:  6/15kg lub 15/30 kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA T-SCALE S29 1 wyświetlacz

Wagi sklepowe elektroniczne T-SCALE S29 to wagi kontrolne wskazujące masę produktu umieszczonego na szalce. Są wyposażone w jeden podświetlany wyświetlacz LCD umieszczony od strony obsługi. Obudowa wag wykonana jest ze stali nierdzewnej co w połączeniu ze współczynnikiem wododporności IP65 sprawia, że urządzenie świetnie sprawdza się nie tylko w różnej wielkości placówkach handlowych ale również w gastronomii i zakładach produkcyjnych. Wagi mogą być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora.

Zalety użytkowe wagi:

 • niewielkie rozmiary
 • wykonanie ze stali nierdzewnej
 • wodoodporność – IP 65
 • stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy
 • wbudowany akumulator zapewniający do 70 godzin pracy bez zasilania sieciowego
wagi sklepowe t-scale s29
Waga T-SCALE S29 1 wyświetlacz

Cena netto: 1210,00 zł/ Cena brutto: 1488,30

Zakres ważenia: 3/6kg, 6/15kg lub 15/25 kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA T-SCALE AHW

Wagi sklepowe elektroniczne T-SCALE AHW to wagi kontrolne wyposażona w jeden podświetlany wyświetlacz LCD od strony obsługi, na którym wskazywana jest masa produktu położonego na szalce lub opcjonalnie ilość znajdujących się na szalce sztuk danego towaru. Urządzenie świetnie sprawdza się w placówkach handlowych różnej wielkości. Jest również niezastąpione na magazynach przy inwentaryzacji drobnych elementów. Wagi mogą być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Występuje jedynie w zakresie ważenia 6/15 kg.

Zalety użytkowe wagi:

 • niewielkie rozmiary
 • stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy
 • funkcja liczenia sztuk
 • funkcja programowania limitów
 • funkcja ważenia procentowego
 • łatwość utrzymania w czystości – plastikowa nakładka na wagę

Cena netto: 1100,00 zł/ Cena brutto: 1353,00

Zakres ważenia: 6/15kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA ACLAS PS1B-S bateryjna

Wagi kalkulacyjne marki ACLAS cechuje wysoka kompatybilność. Dzięki obsłudze protokołu Angel oraz bardzo niskiemu poborowi prądu, urządzenia można podłączyć praktycznie do każdej kasy fiskalnej. Co najważniejsze można to zrobić za pomocą jednego kabla.

Lekkie wagi bateryjne ACLAS zasilane trzema bateriami AA pracują ok. 6 miesięcy na jednym zestawie baterii. Dodatkowo lekka konstrukcja wag bateryjnych pozwala na wygodę użytkowania i wysoką mobilność.

W ofercie ACLAS znajdują się również wagi kalkulacyjne zasilane przy pomocy zasilacza.

Wszystkie wagi kalkulacyjne marki ACLAS wyposażone są w przycisk szybkiego wygaszania wyświetlacza i cechują się wysoką czułością. Opatentowany układ detekcji wibracji w trybie oszczędzania energii jest w stanie natychmiast aktywować wagę po położeniu na szalce ważonego produktu lub dotknięcie dowolnego klawisza. To wygodne rozwiązanie w znaczący sposób oszczędza energię i usprawnia codzienną pracę.

Wszystkie wagi sklepowe marki ACLAS zostały zaprojektowane tak, aby płaska konstrukcja nie ograniczała rozmiaru ważonych towarów.

Użytkowanie wag ACLAS jest niezwykle proste i wysoce intuicyjne.

DANE TECHNICZNE:

 • Zakres ważenia: 6/15kg
 • Działka elementarna: 2/5g
 • Typ wyświetlacza: 3-liniowy LCD
 • Wymiary (szer./gł./wys.): 343mm x 340mm x 111mm
 • Opatentowany układ detekcji wibracji w trybie oszczędzania energii jest w stanie natychmiast aktywować wagę po położeniu ważonego produktu
 • Standardowa szalka ze stali nierdzewnej:
  330mm (szer.) x 230mm (gł.)
 • 3-liniowe wyświetlacze LCD operatora i klienta
  z podświetlaniem wyłączanym klawiszem
 • Zasilanie: 3 baterie 1,5V typu AA lub LR20
Waga ACLAS PS1B-S bateryjna

Cena netto: 525,00 zł/ Cena brutto: 645,75

Zakres ważenia: 6/15kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA ACLAS PS1C-S z zasilaczem oraz z RS232

DANE TECHNICZNE:

 • Zakres ważenia: 6/15kg
 • Działka elementarna: 2/5g
 • Typ wyświetlacza: 3-liniowy LCD
 • Komunikacja i zasilanie poprzez interfejs RS232
 • Wymiary (szer./gł./wys.): 343mm x 340mm x 111mm
 • Opatentowany układ detekcji wibracji w trybie oszczędzania energii jest w stanie natychmiast aktywować wagę po położeniu ważonego produktu
 • Standardowa szalka ze stali nierdzewnej:
  330mm (szer.) x 230mm (gł.)
 • 3-liniowe wyświetlacze LCD operatora i klienta
  z podświetlaniem wyłączanym klawiszem
 • Zasilana opcjonalnie z akumulatora zainstalowanego w wadze (zasilacz w zestawie) lub z kasy/POS
 • Interfejs komunikacyjny RS232
Waga ACLAS PS1C-S z zasilaczem i RS232

Cena netto: 634,00 zł/ Cena brutto: 779,82

Zakres ważenia: 6/15kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA ACLAS PS1C-T z zasilaczem oraz z RS232

ModelPS1C-T
Wyświetlacz klienta i operatoraLCD z podświetlaniem, klienta na wysięgniku
Wewnętrzna rozdzielczość1/30000
Zakres ważenia6/15kg
Działka elementarna2/5g
Obciążenie minimalne40g
Maksymalna tara-5.998kg
InterfejsRS232
ZasilanieWewnętrzny akumulatorek z zasilaczem, zasilanie z kasy/POS
Żywotność bateriiok. 52 dni 8-godzinnej ciągłej pracy
Temperatura pracy0°C ÷ 40°C
Wilgotność względna środowiska pracy5% do 85%
Klawisze bezpośredniego dostępu do PLUBrak
SzalkaStal nierdzewna (330 x 230 mm)
Wymiary (szer./gł./wys.)343 x 375 x 482 mm
MasaNetto: 2 870g, Brutto: 4 120g
Waga ACLAS PS1C-T z zasilaczem oraz z RS232

Cena netto: 699,00 zł/ Cena brutto: 859,77

Zakres ważenia: 6/15kg

WAGA SKLEPOWA ELEKTRONICZNA NIEKALKULACYJNA ELZAB PRIMA 2

Waga ELZAB Prima 2 jest przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy lub USB. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia. Waga ELZAB Prima 2 posiada programowo definiowalny format protokołu komunikacyjnego, pozwalający na bezkonfliktową pracę z dowolnym istniejącym lub nowym typem kasy.

Waga ELZAB Prima 2 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od targowisk lub bazarów, małych sklepów, poprzez średnie i na dużych obiektach kończąc – w zależności od intensywności procesów ważenia towarów na danym stoisku. Waga ELZAB Prima 2 ma zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż, jak i w gastronomii.

Waga ELZAB Prima 2 posiada interfejs komunikacyjny RS232C i USB przez co może współpracować z różnymi kasami fiskalnymi, terminalami POS oraz innymi urządzeniami peryferyjnymi. Automatyczne przesyłanie przez wagę wyniku ważenia eliminuje błędy jego ręcznego wprowadzania. Wynik ważenia może być przesyłany w wyniku naciśnięcia odpowiedniego klawisza wagi, kasy, terminala POS, albo automatycznie lub w sposób ciągły.

Główne cechy:

 • dwuzakresowa – 6/15kg, dokładność 2/5g
 • stabilny i odporny na przeciążenia układ pomiarowy
 • 2 x LCD z możliwością podłączenia dodatkowego wyświetlacza na słupku
 • membranowa wodoszczelna klawiatura
 • współpraca z kasami fiskalnymi, terminalami POS i urządzeniami zewnętrznymi poprzez port RS232 lub USB
 • przesyłanie wyniku ważenia w sposób ręczny, automatyczny lub poprzez interfejs
 • szalka ze stali nierdzewnej dopuszczona do kontaktu z żywnością
 • tryb oszczędzania energii
Waga elektroniczna ELZAB PRIMA 2
Waga niekalkulacyjna ELZAB PRIMA 2

Cena netto: 1090,00 zł/ Cena brutto: 1340,70

Zakres ważenia: 6/15kg