KASOTERMINALE IPOS ONLINE

KASOTERMINAL ONLINE IPOS SMART +

Stacjonarny iPOS smart+ 

Z modelem iPOS smart+ wzorową obsługę klienta masz podaną jak na tacy. Wygodny, intuicyjny 10″ ekran pozwoli Tobie i Twoim pracownikom na szybki i bezproblemowy serwis. Jeśli szukasz systemu POS do restauracji przedstawiamy idealnego kandydata.

iPOS to urządzenie fiskalne, terminal płatniczy i system sprzedażowy w jednym. Dzięki niemu spełnisz obowiązek fiskalizacji i otrzymasz funkcje, które pozwolą Ci na efektywną pracę. Każdy model posiada ekran dotykowy, dzięki czemu pracujesz tak wygodnie i łatwo, jak na smartfonie.

 

Ipos smart +
Kasoterminal IPOS smart +

Chwilowo niedostępny

KASOTERMINAL ONLINE IPOS POCKET

iPOS pocket to kasoterminal, który jest: wirtualną kasą, terminalem płatniczym i systemem sprzedażowym w jednym. To nowy wymiar mobilności – wszystkie narzędzia do realizacji transakcji znajdziesz w jednym, kieszonkowym rozwiązaniu, które wyśle na Twój komputer raporty i analizy pozwalające podejmować lepsze decyzje biznesowe. Pocket jest jedynym w pełni zintegrowanym rozwiązaniem tego typu zgodnym z Polskim Ładem.

To małe urządzenie skrywa w sobie ogromne możliwości – zarejestruje sprzedaż, przyjmie gotówkowe i bezgotówkowe formy płatności, wydrukuje paragony i faktury.

iPOS pocket może działać jako samodzielny kasoterminal lub element systemu złożonego z kilku kasoterminali. Dodatkowo wszystkie dane o Twojej sprzedaży wyśle na komputer czy smartfona.

Kasoterminal IPOS Pocket

Cena netto: 1499,00 zł/ Cena brutto: 1843,77 zł

Wynajem na 36 miesięcy – 50,00 zł netto / mies.