DRUKARKI FISKALNE POSNET ONLINE

DRUKARKA FISKALNA POSNET TEMO ONLINE

Drukarki fiskalne Posnet Temo to najmniejsze drukarki fiskalne na rynku w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz drukarkę w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz je używać w terenie, poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

drukarka fiskalna online Posnet Temo
Drukarka fiskalna Posnet Temo ONLINE

Cena netto: 2349,00 zł/ Cena brutto: 2889,27 zł

wersja standardowa

Cena netto: 2569,00 zł/ Cena brutto: 3159,87 zł

wersja z modułem WiFi

DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO ONLINE

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź
sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.

drukarka fiskalna online Posnet TRIO
Drukarka fiskalna Posnet TRIO ONLINE

Cena netto: 2499,00 zł/ Cena brutto: 3073,77 zł

wersja standardowa

Cena netto: 2699,00 zł/ Cena brutto: 3319,77 zł

wersja z modułem WiFi/Bluetooth

DRUKARKA FISKALNA  POSNET THERMAL XL2 ONLINE

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

drukarka fiskalna online firmy Posnet Thermal XL2
Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE

Cena netto: 2899,00 zł/ Cena brutto: 3565,77 zł

THERMAL XL2 ONLINE 2” (wyśw.: standardowy)

Cena netto: 2999,00 zł/ Cena brutto: 3688,77 zł

THERMAL XL2 ONLINE 2” (wyśw.: kompaktowy OLED/wolnostojący)

Cena netto: 3049,00 zł/ Cena brutto: 3750,27 zł

THERMAL XL2 ONLINE 2” (wyśw.: standardowy + WiFi)

Cena netto: 2999,00 zł/ Cena brutto: 3688,77 zł

THERMAL XL2 ONLINE 3” (wyśw.: standardowy)

Cena netto: 3099,00 zł/ Cena brutto: 3811,77 zł

THERMAL XL2 ONLINE 3” (wyśw.: kompaktowy OLED/wolnostojący)

Cena netto: 3149,00 zł/ Cena brutto: 3873,27 zł

THERMAL XL2 ONLINE 3” (wyśw.: standardowy + WiFi)

DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE

Drukarka do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD – teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

drukarka fiskalna Posnet Thermal HD online
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE

Cena netto: 3099,00 zł/ Cena brutto: 3811,77 zł

z wyświetlaczem standardowym

DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HX ONLINE

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

E-Paragon

Drukarka Thermal HX umożliwia wysyłanie e-paragonów. Pozwoli Ci to być gotowym na wprowadzenie elektronicznych potwierdzeń sprzedaży do Twojego biznesu. Według nowego prawa to nabywca decyduje, czy chce otrzymać tradycyjny paragon, czy jego wersję elektroniczną.

Swoboda wyboru

Drukarka Thermal HX ONLINE oferuje Ci wybór wyświetlaczy, dzięki którym w najbardziej odpowiedni sposób zaaranżujesz swoje miejsce sprzedaży. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy drukarki zarówno w pionie, jak i w poziomie, oraz możliwość zastosowania papieru w dwóch szerokościach – 80 mm lub 57 mm (po zastosowaniu przegrody).

Ekspresowy wydruk paragonów

Thermal HX wyposażona jest w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO. Pozwala on na wydruk nawet do 47 linii na sekundę. Mechanizm posiada również wysokiej jakości obcinacz, który wytrzyma minimum 2 miliony obcięć paragonów.

Idealna do sprzedaży samoobsługowej

Drukarka jest dostępna również w tzw. trybie vendingowym. Pozwala to na jej zastosowanie w urządzeniach do automatycznej sprzedaży towarów i usług, jak np. automaty z jedzeniem czy myjnie samoobsługowe.

Obsługuj sprawnie duże ilości klientów

Drukarka Posnet Thermal HX ONLINE poradzi sobie w każdym miejscu o dużym natężeniu ruchu. Jest rekomendowana dla super i hipermarketów, hurtowni, hoteli czy lokali gastronomicznych. Doskonale sprawdzi się również w kinach, teatrach i muzeach.

Wygodna obsługa serwisowa

Kanał serwisowy jest interfejsem komunikacyjnym, który pozwala na korzystanie z funkcji serwisowych bez wpływu na działanie programu sprzedażowego. Pozwala to na wygodnę obsługę serwisową urządzenia bez przerywania pracy na stanowisku kasowym.

Drukarka fiskalna Posnet THERMAL HX ONLINE

Cena netto: 3099,00 zł/ Cena brutto: 3811,77 zł

wersja z wyświetlaczem standardowym

Cena netto: 3199,00 zł/ Cena brutto: 3934,77 zł

wersja z wyświetlaczem OLED