SYSTEM KASOWY Dotykačka

Dotykačka. Twój nowy, lepszy system POS online

Dotykačka jest dostawcą innowacyjnego systemu POS online nowej generacji, cieszącego się zaufaniem tysięcy klientów – małych i średnich firm z sektorów takich jak gastronomia, handel detaliczny, usługi i hotelarstwo.

System POS online Dotykačka, działający na systemie Android, zapewnia mikrofirmom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom skuteczne i niezawodne wsparcie w prowadzonej działalności. Użytkownicy Dotykački otrzymują kompletne rozwiązanie kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, takimi jak serwisy do obsługi zamówień z dostawą, rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych czy platformy e-commerce.

System kasowy Dotykačka płynnie i bezpiecznie współpracuje także z szeroką gamą urządzeń i akcesoriów, takich jak drukarki fiskalne online, terminale płatnicze, wagi, szuflady kasowe, czytniki kodów i wiele innych.

Z systemu POS online Dotykačka korzysta już ponad 30 tys. komercyjnych użytkowników w całej Europie.

Plany abonamentowe Dotykačka dopasowane do potrzeb i budżetu Twojej firmy

Oprogramowanie Dotykačka, wyposażone ponad 75 przydatnych funkcji i narzędzi, jest dostępne w trzech elastycznych planach abonamentowych.

Plany abonamentowe Dotykačka:

  • Dotykačka ŁATWO w cenie netto 89 zł.
  • Dotykačka KOMPLET w cenie netto 129 zł.
  • Dotykačka NIEOGRANICZONA w cenie netto 199 zł.

Koszt zakupu licencji możesz obniżyć opłacając abonament z góry za 12, 24 lub 36 miesięcy. Masz wówczas gwarantowany rabat – odpowiednio – 10%, 20% lub 30%.

Nie musisz ponosić od razu pełnego kosztu jego zakupu – płacisz miesięczny abonament, dopasowany do potrzeb i budżetu Twojego biznesu, tylko wtedy, gdy go potrzebujesz.

W każdej chwili możesz zmienić abonament na inny, lepiej dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej firmy. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz również czasowo zawiesić licencję, bez utraty cennych danych.

Niezawodny sprzęt Dotykačka, któremu możesz zaufać

Podłącz drukarkę fiskalną online oraz urządzenia i akcesoria, których potrzebuje Twoja firma. Skonfiguruj własny zestaw kasowy Dotykačka. Zacznij od wszechstronnego i nowoczesnego terminalu kasowego Dotykačka z ekranem dotykowym, łatwiejszym w użyciu niż kasa.

Sercem każdego zestawu jest nowoczesny tablet kasowy Dotykačka z ekranem dotykowym o przekątnej 15,6”, na którym jest zainstalowany system Android oraz wszystkie aplikacje Dotykačka gotowe do pracy.

Dotykačka może rosnąć razem w Twoim biznesem. Dzięki otwartym standardom, możesz rozbudowywać konfigurację zestawów o kolejne urządzenia i akcesoria.

Swoboda zarządzania firmą dzięki Chmurze Dotykačka

Podczas aktywacji każdego systemu kasowego Dotykačka, tworzy się dla niego także wirtualna przestrzeń w Chmurze Dotykačka. W tej przestrzeni są zapisywane dane i ustawienia, którymi zarządzasz za pomocą sieciowego interfejsu, dostępnego przez przeglądarkę na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Gdy aktywujesz drugą i kolejną kasę, możesz podłączyć ją do już istniejącego konta w chmurze, dane i ustawienia będą w ten sposób wzajemnie udostępniane.

Chmura Dotykačka to łatwy i wygodny w obsłudze system online do zarządzania systemami kasowymi działającymi w Twojej firmie. Masz pełny dostęp do wszystkich danych z dowolnego miejsca.

Chmura Dotykačka to Twój osobisty manager, analityk, logistyk i asystent.

Funkcje i narzędzia zaprojektowane, aby wspierać rozwój Twojego biznesu

System POS online Dotykačka oferuje ponad 75 przydatnych funkcji i narzędzi zaprojektowanych tak, aby nie tylko usprawniać działanie Twojego biznesu, ale także wspierać jego rozwój.

Zawsze otrzymujesz w pełni funkcjonalne rozwiązanie w ramach wybranego planu abonamentowego. Nie zaskoczą Cię nieprzewidziane koszty zakupu dodatkowych modułów. Jeśli jednak potrzeby Twojej firmy się zmienią, w dowolnym momencie możesz zmienić pakiet.

Niezależnie od tego, który plan abonamentowy wybierzesz, zawsze masz dostęp do pełnego wsparcia technicznego przez telefon, email lub formularz na stronie internetowej. Przez 7 dni w tygodniu.

Integracje z dostawcami najlepszych i sprawdzonych rozwiązań

Dotykačka stale pozyskuje nowych partnerów, dzięki którym wzbogaca swój system o nowe funkcjonalności. Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.

Terminale kasowe Dotykačka współpracują między innymi z drukarkami fiskalnymi Elzab, Emar, Novitus i Posnet; z terminalami płatniczymi dostarczanymi przez Elavon, eService, PayTel, PolCard, SumUp; oraz z wieloma innymi urządzeniami i akcesoriami uznanych marek, przydatnymi w codziennej pracy.

System POS Dotykačka jest także zintegrowany z innymi platformami online, wspierającymi działanie biznesu, takimi jak Bolt Food, Uber Eats, Restauracja.online, RestBill czy Selesto. Poprzez otwarty i ustandaryzowany interfejs API, istnieje także możliwość indywidualnej integracji systemu Dotykačka z zewnętrznymi rozwiązaniami księgowymi, rezerwacyjnymi czy e-commerce.

Dotykačka 15.6” Nova (DOTPO1511)

Tablet jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 15.6” i rozdzielczości Full HD, czterordzeniowy procesor ARM 2.0 GHz, dysk flash o pojemności 16GB, moduły łączności Ethernet, Wi-Fi i Bluetooth, 3 porty USB, smukłą metalową obudowę oraz stabilny metalowy stojak.

Cena netto: 1749,00 zł/ Cena brutto: 2151,27 zł

INTERFEJS APLIKACJI DOTYKAčKA

PLANY ABONAMENTOWE